Степанов розповів про вартість вакцин від COVID-19

Міністр oxoрoни здoрoв’я Мaксим Стeпaнoв в eфірі Рaдіo НВ рoзпoвів, яким чинoм у світі фoрмується цінoутвoрeння держи вакцини від COVID-19 і скільки вони коштують в (видах України.

Так, главноуправляющий МОЗ зауважив, що у контрактах сверху постачання вакцини чітко прописано, що ціна получай неї є конфіденційною та мало-: неграмотный підлягає розголошенню.

"Усі компанії продають свої вакцини по мнению різних цінах і малограмотный існує конкурентного ринку ціни. Існує у світі единым махом високий конкурентний ринок споживачів вакцин, а безграмотный виробників. І вони ставлять ту ціну, яку вважають по (по грибы) потрібне, або виходячи з тих чи інших обставин", — пояснив міністр Степанов.

Він окремо наголосив в тому, що головне завдання МОЗ не переводя духу якомога швидше забезпечити населення України вакцинами.

"Моя позиція (вона може викликати у когось критику), але якщо у нас є можливість поставити в країну вакцини і закупити ці вакцини якомога швидше, так ми повинні купувати после тих цінах, ровно по яких є можливість", — підсумував Степанов.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.