Вдосконалений JAGUAR I-PACE 2021: нові технології і прискорена зарядка

Jaguar I-PACE — пeрший у світі прeміaльний пoвністю eлeктричний крoсoвeр — нaрaзі прeзeнтoвaний з прискoрeнoю зaрядкoю тa інтуїтивнo зрoзумілoю інфoрмaційнo-рoзвaжaльнoю систeмoю. Після дeбюту у 2018 рoці, aвтo oтримaлo 80 світoвиx нaгoрoд — сeрeд ниx у 2019 рoці Aвтo Рoку у Світі, Дизaйн Рoку у Світі тa Eкoлoгічний Aвтoмoбіль у Світі. Рoзірвaвши шaблoни і прeдстaвивши eлeктрoкaри у прeміум сeгмeнті, зa 2 рoки Jaguar I-PACE стaв відoмим у світі. 

В Укрaїні I-PACE стaв aбсoлютним лідeрoм зa рeєстрaціями нoвиx eлeктрoкaрів у 2019 рoці. Зa минулий рік зaрeєстрoвaнo 148 aвтoмoбілів цієї мoдeлі — 22% чaстки ринку усіx нoвиx зaрeєстрoвaниx eлeктрoкaрів у крaїні. 

Із двoмa eлeктричними двигунaми нa кoжній oсі, пoтужністю 400 к.с. із мaксимaльним крутним мoмeнтoм 696 Нм, aлюмінієвoю кoнструкцією тa низьким цeнтрoм вaги – I-PACE прoпoнує бaлaнс прoдуктивнoсті пoвнoгo привoду, вишукaнoсті тa спритнoсті. 

Прискoрeнa зaрядкa і зручність 

Цe пeрший Jaguar із нoвoю інфoрмaційнo-рoзвaжaльнoю систeмoю Pivi Pro. Aнaлoгічнo смaртфoну, вoнa інтуїтивнo зрoзумілa для вoдія. 

Відтeпeр I-PACE oснaщeний зaрядним пристроєм потужністю 11 кВт, що дозволяє зарядити авто у прискореному темпі від трифазних джерел електроенергії. Підключатися можна до настінної домашньої зарядної станції потужністю 11 кВт, що дасть 53 км* запасу ходу після заряджання протягом години (WLTP). Щоб зарядити акумулятор від до 100% — потрібно лише 9,3 години. Це ідеальний спосіб заряджання вночі в домашніх умовах. 

 

Заряджаючись від зарядного пристрою потужністю 50 кВт, за 15 хвилин авто отримає запас ходу до 63 км. За ці ж 15 хвилин, зарядний пристрій потужністю 100 кВт надасть запас ходу до 127 км. 

Окрім швидкості заряджання I-PACE, для водія та пасажирів важливі також здоров’я та комфортне перебування у салоні. Відтепер повітря очищується через систему фільтрів PM2.5, що затримує ультрадисперсні частинки та алергени ззовні. Під час зарядки можна використовувати систему попереднього кондиціонування, що оптимізує температуру акумулятора, очищує повітря від алергенів перед поїздкою. Вдосконалена система кліматичного контролю регулює енергоефективність опалення чи охолодження до чотирьох зон незалежно. 

Щодо зовнішнього дизайну: решітка радіатора отримала нове оздоблення у кольорі Atlas Grey, для кузова розширено палітру кольорів, запропоновано нову лінійку коліс та розкішний опціональний пакет оздоблення Bright. 

Розширені технології, системи підключення та навігація

Нова інформаційно-розважальна система Pivi Pro є родзинкою просторого та розкішного інтер'єру. Віртуальна цифрова панель приладів із екраном 12.3, 10-дюймовим верхнім та 5-дюймовим нижнім сенсорними дисплеями**, а також багатофункціональні сенсорні поворотні перемикачі поєднуються з чіткою графікою. Так водій інтуїтивно швидше звикає до екрана та управління. 

 

Натхненна смартфонами, система Pivi Pro проста у використанні, з потужним процесором і швидким запуском готова працювати ще до того, як водій опиниться на сидінні. Завдяки вбудованому резервному акумулятору, ініціалізація навігації триває декілька секунд. 

 

Нова структура меню у стилі мінімалізму полегшує керування системою, а щоденно необхідні для Вас налаштування та функції доступні в один клік на головному дисплеї. 

Оновлена система навігації вдвічі скорочує етапи, які водій проходив для встановлення пункту призначення. Карта ж масштабується та переміщується кінчиками пальців, як у смартфоні. Pivi Pro допомагає прокласти оптимальний маршрут. Із алгоритмами самовдосконалення, навігація оптимізує маршрут, і може зупиняти голосові вказівки, коли водій подорожує знайомою дорогою.

Допомога водію та комфорт

I-PACE розроблений для максимального захисту та комфорту власника і його родини, за що отримав топ-місце у п'ятизірковому рейтингу EuroNCAP (європейська програма оцінки безпеки автомобілів).

У салоні дзеркало заднього виду ClearSight посилює видимість: водій бачить дорогу позаду навіть із трьома пасажирами на задньому сидінні чи завантаженим під стелю 656-літровим багажником. ClearSight використовує задню камеру з ширококутним об’єктивом, підключену до екрану у дзеркалі без рамки. Через перемикач дзеркала водій змінює огляд зі стандартного дзеркала на трансляцію з камери. Інтегрована в модуль антени на даху, камера працює в умовах слабкого зовнішнього освітлення, а захисна губа та гідрофобне покриття відштовхують воду і оберігають об’єктив камери від забруднень.

Нові опції для майбутніх власників 

Доповненням до нового оздоблення решітки радіатора кольору Atlas Grey став новий опціональний пакет зовнішнього оздоблення Bright, доступний для всіх моделей у лінійці I-PACE. Пакет Bright підкреслює захоплюючий дизайн I-PACE завдяки: решітці радіатора кольору Noble Chrome, накладкам на дзеркала заднього виду у кольорі Atlas Grey, обрамленню вікон відтінку Satin Chrome та задньому випускному отвору кольору Atlas Grey. Сучасний опціональний пакет оздоблення Black розширений глянцевим чорним покриттям задніх емблем.

Наразі оновлена палітра фарб – це кольори Caldera Red, Portofino Blue та Eiger Grey.

У салоні авто клієнти зможуть скористатися вдосконаленою системою об'ємного звучання Meridian 3D Surround Sound System із технологією TrifieldTM. Із двома додатковими динаміками у стелі салону, загалом доступно 16 динаміків та один сабвуфер, що гарантує приємну подорож для всіх пасажирів.

Глобальний перехід до електромобілів стає простішим

Jaguar I-PACE розроблений для комфортного володіння і простої експлуатації електрокару: 

  • Із запасом ходу до 470 км (WLTP) від акумулятора у 90 кВт*год, клієнтам із середньодобовим пробігом автомобіля потрібно заряджати I-PACE лише раз на тиждень***.
  • На акумулятор I-PACE діє гарантія 8 років або 160 000 км.
  • Jaguar розробив додаток iGuide для спрощеного пошуку і розуміння ключових елементів управління електрокаром. Він також є посібником власника автомобіля у мобільному телефоні, даючи відповіді на запитання щодо зарядки.
  • Під час зарядки на громадських станціях, кабель зарядки блокується після зачинення авто – його неможливо відключити до відкриття електрокару. 
  • Еко-режим електромобіля зберігає запас ходу, зменшуючи витрати енергії та заохочуючи до економного стилю водіння. Це впливає на температуру у салоні, рециркуляцію повітря та інше.
  • I-PACE оснащений функцією бездротового оновлення програм (SOTA). Системи, включно з інформаційно-розважальною, управлінням акумулятором та зарядкою. 

В Україні в офіційному дилерському центрі Jaguar Land Rover Київ Захід вдосконалений Jaguar I-PACE з’явиться у 4 кварталі 2020 року. Вартість електрокару 21 модельного року для українського ринку буде повідомлена додатково.

За додатковою інформацією звертайтеся:

Офіційний дилер Jaguar Land Rover Київ Захід Київ,

Кільцева дорога, 1-А

044 591 00 02

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.