АІС починає прийом замовлень на газову Hyundai Sonata з пробігом!

У липні в тoргoвій мeрeжі AІС стaртують прoдaжі Hyundai Sonata з прoбігoм з гaзoвим двигунoм, імпoртoвaниx з Кoрeї. Дo пoкупки будуть дoступні aвтoмoбілі 2012-2015 рoків випуску, з двoxлітрoвим гaзoвим LPG двигунoм тa aвтoмaтичнoю трaнсмісією, прoбігoм від 100 дo 200 тис. км. Зaлeжнo від рoку випуску, прoбігу, кoмплeктaції рoздрібнa вaртість рoзмитнeнoгo тa сeртифікoвaнoгo aвтoмoбіля склaдe всьoгo від 7,9 дo 9,9 тис. дoл. (oплaтa в гривні зa курсoм НБУ нa дaту здійснeння oпeрaції).* Вжe зaрaз пoкупці мoжуть внeсти нeвeлику пeрeдoплaту тa oбрaти oдин з aвтoмoбілів, які вжe знaxoдяться нa шляxу в Укрaїну.

Hyundai Sonata — пeрeдньoпривідний 5-місний, 4-двeрний сeдaн бізнeс-клaсу. Впeршe мoдeль булa прeдстaвлeнa в 1985 рoці. Чeрeз 25 рoків з'явилoся шoстe зa рaxункoм пoкoління, рeстaйлінгoвa вeрсія якoгo вийшлa в 2012 р. У нoвій вeрсії був oнoвлeний eкстeр'єр: гoлoвнa oптикa, грaти рaдіaтoрa тa пeрeдній бaмпeр, a тaкoж пoліпшeнa кoмплeктaція. У бeрeзні 2014 рoку дeбютувaлo сьoмe пoкoління Sonata, серед головних змін якого вищий рівень безпеки та керованості, що було досягнуто за рахунок поліпшення та посилення конструкції кузова та ходової частини.

Hyundai Sonata відрізняється дивовижною для такого великого автомобіля паливною економічністю. Витрата палива становить 7,9 л. в комбінованому режимі, та 6 л. пального по трасі на 100 км пробігу.** Ще одним фактором економічності є наднизький коефіцієнт аеродинамічного опору — 0,28. Крім того, Hyundai Sonata з автоматичною коробкою передач обладнана функцією ECO, за допомогою якої економія палива може досягати 15-17%. Автомобіль має просторий салон, виконаний з високоякісних матеріалів та величезний багажник, додатково в салоні розміщені численні кишені та ящики для зберігання дрібниць.

 

В залежності від обраної комплектації Hyundai Sonata має шість подушок безпеки, активні передні підголівники, система контролю стійкості, TCS, ABS, EBD, BAS, HAC, протитуманні фари, задні світлодіодні ліхтарі та багато, багато іншого.**

Торгова мережа АІС планує імпортувати з Кореї Hyundai Sonata з двохлітровим газовим LPG двигуном. Відзначимо, що на відміну від інших країн, автомобілі з ГБО дуже популярні в Південній Кореї. Газове обладнання встановлюється та налаштовується безпосередньо на заводі виробника. Таким чином, безвідмовна, надійна та довговічна робота такого ГБО, паливної системи та двигуна гарантована безпосередньо виробником.

Серед основних переваг заводського ГБО від Hyundai:

1. Відсутність проблем з запуском двигуна при будь-яких погодних умовах або інших чинників.

2. Повне випаровування газу дозволяє уникати проблем з "заливанням свічок", навіть при сильному морозі, так як газ випаровується, а не «розтікається», як бензин.

3. Газ згорає повільніше бензину, тим самим знижуються навантаження на поршневу групу, і двигун працює м'якше та тихіше.

4. Збільшується ресурс двигуна, так як використання газової суміші дозволяє позбутися від проблем із засміченням двигуна. Висока надійність системи досягається за рахунок багатоступінчастого очищення газової суміші від механічних домішок, смол, води та інших включень за допомогою встановлених різних типів фільтрів.

5. Безпека ГБО LPi 5 покоління значно вище, ніж бензинова система автомобіля, так як конструктивно газовий балон в рази міцніше звичайного бензинового бака, і в комплект обладнання входить багаторівнева система захисту від надлишкового тиску, витоку палива і т.д.

6. Система LPi є повним аналогом бензинової інжекторної системи автомобіля. Уприскування рідкого газу повністю замінює бензин та дозволяє відмовитися від використання останнього.

 

7. Балони з газовим паливом мають ряд систем захисту:

— система проти витоків: спеціальний клапан не пропускає газ;

— система від перевищення наповненості в балоні: використовується мультиклапан, що обмежує наповнення до 85% від обсягу балона;

— система від пошкодження балона: в разі пошкодження, при зміні тиску, спеціальний клапан викидає зайвий обсяг газу в вентиляцію поза автомобілем;

— є можливість самостійно випустити газ за допомогою вентиля.

Відзначимо, що АІС закуповує автомобілі в Кореї та США безпосередньо тільки у офіційних постачальників (представники заводів-виробників, автоаукціони).

Пропоновані авто доступні в кредит, лізинг або трейд-ін (обмін б/в авто клієнта на інший б/в авто).*** Покупці юридичні особи отримують повне відшкодування ПДВ.

Вже зараз в мережі АІС для покупки доступні такі популярні моделі, як Kia Picanto, Chevrolet Cruze, Volkswagen Jetta, Kia Rio, Ford Focus, Hyundai Elantra, Honda CR-V, Mazda 3, Hyundai Tucson, Kia Sportage та ін.

Дізнатися докладніше про пропоновані автомобілі та умови придбання можна по телефону 0800-50-79-50 (безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів на території України) або на сайті AIS Autotrade.

 

Також, нагадаємо, що в компанії AIS AutoTrade доступна послуга купівлі б/в авто з Кореї або США під індивідуальне замовлення клієнта. Детальніше ознайомитися з умовами надання послуги та зробити замовлення на підбір автомобіля можна на сайті https://import.autotrade.com.ua.

** Витрата палива визначена виробником в ідеальних лабораторних (стендових) умовах для конкретної моделі і модифікації. При експлуатації транспортного засобу в дорожніх умовах витрата палива може відрізнятися від заявленого, в зв'язку з впливом різних зовнішніх чинників незалежних від виробника. Перелік опцій залежить від обраного автомобіля.

** Послуги кредитування та лізингу здійснюються компаніями партнерами (банки та лізингові компанії), які мають відповідні ліцензії НБУ та Держкомфінпослуг. Більш детальну інформацію про партнерів та умови програм кредитування і лізингу уточнюйте у Продавця.

Автосалон АІС Автоцентр Дніпро

Адреса: м. Дніпро, вул. Шолохова, 7

Тел.: (056) 722-12-52, 722-12-53

Графік роботи: Пн-пт: 9.00-19.00 (сб.: 09.00-17.00; нд.: 10.00-15.00)

E-mail: autocentr-dnepr@ais.com.ua

WEB: http://dnepr.ais.ua

Перейти на сторінку автосалону

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.